Prośba o 1% dla naszej Fundacji

Jesteśmy małą fundacją i nie zawsze jesteśmy w stanie przyjąć zwierzę w potrzebie pod nasze skrzydła. Czasami trafiają się czworonogi trudno adopcyjne, które długo blokują miejsce w hoteliku. Takim przypadkiem jest INKA- suczka, która jest z nami od początku naszej działalności (8 lat), tylko do adopcji wirtualnej. PUNIO – uroczy i dziarski staruszek (choć w bardzo dobrej kondycji) jest u nas już ponad rok. MARKUSIK to szczeniak, zdawać by się mogło, że dom znajdzie błyskawicznie. Tymczasem jest u nas już 3-ci miesiąc…

Nie odwracamy się jednak zupełnie od próśb i pomagamy w miarę możliwości. Ostatnio pomogliśmy FILIPKOWI, 15-letniemu staruszkowi, znalezionemu w podwarszawskich Markach. Niestety nie odnaleziono jego właściciela, a schronisko byłoby dla niego wyrokiem. Michałek miał szczęście i trafił do domu tymczasowego Pani Justyny, my zaś wsparliśmy ich zakupem dużego zapasu specjalistycznej karmy.

Gdyby ktoś zechciał nas wesprzeć w naszych działaniach- prosimy o 1% lub drobną nawet darowiznę na fundacyjne konto, byśmy mogli pomagać dalej!

Fundacja Jak Pies z Kotem

Ul. Migdałowa 10/21

02-796 Warszawa

Numer konta bankowego:
48 2490 0005 0000 4500 1191 6352

„Podatnik może odliczyć wydatki z tytułu darowizn na rzecz organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego w ramach limitu 6% dochodu.

Potwierdza to interpretacja Ministerstwa Finansów (15.04.2004 r., PB3/8214-108/WK/04)

Tytuł przelewu: „darowizna dla OPP”

Dodaj komentarz