Prośba o pomoc

W lipcu zwrócona się do nas z prośbą o pomoc. Starsza, schorowana osoba, prawie niewychodząca i starszy pies. Pies z dużym guzem na szyi. Problemem była oczywiście trudna sytuacja finansowa właścicielki. Na szczęście znalazły się osoby, które nie przeszły obojętnie obok tego przypadku. Zaoferowały pomoc logistyczną w dowożeniu do weterynarza i tak zajęliśmy się Dżekim.

Piesek został umówiony do weterynarza na wizytę kontrolną (Dr Aga), gdzie został dobrze obejrzany, zaszczepionym odrobaczony, pobrano krew do badań. Stan pacjenta nie był najlepszy – widać było, że guz jest bolesny, a pies ma lekką niedowagę. Na szczęście badania krwi okazały się niezłe. Potem Dżeki pojechał na usg i rtg ( Hematowet) – na szczęście obydwa badania nie wykazały innych ognisk choroby. Pozostało umówić zabieg, który profesjonalnie przeprowadził lek. wet. Jacek Bany.

Dziękujemy wszystkim „psim doktorom” zaangażowanym w pomoc Dżekiemu. Dzięki nim i osobom, które pomogły w transporcie pieska w tych trudnych chwilach (w trakcie naszej akcji niestety zmarła właścicielka Dżekiego), ten psiak ma szansę na jeszcze parę lat szczęśliwego życia. Na szczęście znalazł też nowych opiekunów. Do pełnego happy endu brakuje nam tylko wyników histopatologii. Prosimy o trzymanie kciuków!

Leczenie Dżekiego na razie to kwota 560 zł. Gdyby ktoś chciał dorzucić cegiełkę do tego psiego szczęścia – to prosimy nawet o drobną wpłatę na nasze konto. Dzięki skrupulatnie zbieranym grosikom możemy pomagać w takich sytuacjach i dzielić się z Wami psią i kocią radością.

Fundacja Jak Pies Z Kotem

ul. Migdałowa 10/21, 02–796 Warszawa

Nr konta: 48 2490 0005 0000 4500 1191 6352

Tytułem: Darowizna dla OPP – Dzeki ( przypominamy, ze takie darowizny podatnik może odliczyć od dochodu)

DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami!

Dodaj komentarz