TRAMPEK – psia radość na 4 łapach

Trampek to pies, na widok którego uśmiech sam pojawia się na twarzy…może dlatego, że i on sprawia wrażenie cały czas uśmiechniętego i to nie z powodu specyficznego wyrazu mordki 😉 To po prostu baaaardzo pozytywny pies.

Trampek miał do tej pory dużo szczęścia – trafił na Sylwię, które poświęciła kilka godzin na odratowanie psa biegającego w przerażeniu wzdłuż ruchliwej drogi. Został zakwaterowany najpierw w hoteliku ALTO, a teraz  stacjonuje w DOG INN. Powoli odkrywaliśmy jak wspaniałym jest psem.

To młodziak , mniej więcej dwulatek. Średni psiak, w którym kipi wulkan energii. Jak do tej pory Trampek świetnie dogaduje się ze wszystkimi psami niezależnie od wieku i płci. Z młodymi, chętnymi do zabawy potrafi szaleć niestrudzony, w przypadku starszych okazuje im należny szacunek i nie zaczepia. Jest łakomy i za smaczki bardzo chętnie współpracuje, chociaż ze względu na dużą emocjonalność taki uczeń jest trochę wyzwaniem 😉

Wobec ludzi bardzo przyjacielski. Z nieznajomymi musi się najpierw zapoznać, gdyż bywa wobec nich nieufny. „Swoich” wita z dużą radością.

Dom dla Trampka:
– to dom aktywny, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, ale który będzie też dawał mu szansę na wyciszenie się.

– chętnie dom z innym psem ( zapewni Trampkowi towarzystwo, a Trampek się odwzajemni) , nie znamy reakcji Trampka na kota pod jednym dachem.

– jeżeli z dziećmi to raczej z podrośniętymi – Trampek nie jest typem delikatnego wrażliwca, więc samą ruchliwością może zrobić krzywdę, przewrócić, potrącić…Trochę taki słoń w składzie z porcelaną 🙂

– chętnie dom z ogrodem, chociaż oczywiście sam ogród nie wystarczy. Z rodziną, która zapewni mu codzienną dawkę ruchu, może również zamieszkać w mieszkaniu.

Dajcie szansę Trampkowi! Czeka już rok , robi się coraz fajniejszy w relacjach.
Zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony….gotowy do zamieszkania na swoim!
Tel. w sprawie adopcji: 668016157

Dodaj komentarz