TRAMPEK- sportowy młodziak do adopcji

Trampek trafił do nas po tym jak wiele godzin trwały próby wyłapania go przy ruchliwej drodze. Z jakiś powodów bał się zaufać człowiekowi, mimo, że był bardzo wychudzony i głodny. Dzięki uporowi Pani Sylwii, udało się go w końcu zabezpieczyć i umieścić w hoteliku.
Teraz Trampek już nadrobił masę i dał się poznać jako młodziak z temperamentem. Ma około 1-1,5 roku więc pokłady energii ma duże. Byłby idealnym towarzyszem aktywnej rodziny z podrośniętymi dziećmi ( ze względu na energiczność i wielkość -<ok.20 kg> dla malucha mógłby być zbyt przytłaczający).

Na pewno brakuje mu ogłady i obycia, ale jest bardzo „smaczkowy” co zdecydowanie ułatwia szkolenie. Przed nim np.  nauka chodzenia na smyczy. Próbuje nawiązywać kontakt z człowiekiem, ale nie bardzo wie jak się zachować – podbiega, cieszy się bardzo, ale jeszcze nie daje się swobodnie pogłaskać. Niestety nadal boi się większych przedmiotów w ręku, co może sugerować trudną przeszłość.
Poza tym to wesoły młodziak, bardzo pozytywny w odbiorze, z uroczą uśmiechniętą mordką i krzywym zgryzem. Do oszlifowania, ale potencjał jest duży!!!
Trampek przebywa w kojcu, a robi się coraz zimniej. Pilnie szukamu mu domu.Puścicie go w świat?

Tel. w sprawie adopcji: 668 016 157

Dodaj komentarz