WYROK

Przychodzi pani z 11-kotką do weterynarza:

„-Chciałam uśpić kotkę.
– Dlaczego???Co panią skłoniło do takiej decyzji????
– jest agresywna do moich kotów i do mnie. Nie chcę jej.”

Pani weterynarz nie spełniła oczekiwań klientki. Nie zgodziła się na uśpienie zdrowej kotki…więc ją dostała. I co dalej? Od tygodnia funkcjonuje zamykajac psa w jednym pomieszczeniu, kotkę w drugim. To nie jest komfortowe rozwiązanie dla nikogo. Kotka musi pilnie znaleźć nowy dom. Pomóżcie – UDOSTĘPNIJCIE! Będzie to wyraz wdzięczności dla Pani Weterynarz…

Warszawa
Poszukuję domu dla tej 11-letniej kotki po przejściach. Jest u mnie na domu tymczasowym od tygodnia, ale z bólem serca muszę ją oddać do innego domu (bez innych zwierzat, a szczególnie kotow). Jej była właścicielka zgłosiła się do mnie tydzień temu żeby poddac ją eutanazji ze względu na to ze nie dogadywała się z jej dwoma pozostałymi kotami – wykazywała podobno agresję w stosunku do niej, jak i tamtych kotów. Jest to zwierze spragnione miłości, nie zauważyłam żadnych przejawow agresji. Nauczona czystości, przytulaśna (jak widać na filmach) oraz bez ogonka.
Szukam osoby, która kotki nie będzie wypuszczać na dwór, gdyż nie jest do tego przystosowana oraz da jej ogromne pokłady miłości, na które zasługuje. Badanie kliniczne oraz rozszerzone badania krwi nie wykazały żadnych odchyleń.
 Tel. 668 016 157

Dodaj komentarz