DYZIO

Pora byście poznali Dyzia- warszawiaka z młodym stażem, który przyjechał do stolicy prosto z wiejskich pól. Jakiś nieczłowiek porzucił go w okolicy   działki Pani Ewy, która jeszcze w wakacje zwróciła się do nas o pomoc. Stan zwierząt pod naszymi skrzydłami wciąż bez zmian (Gordon, Trampek, koci bracia Kazik i Kacper oraz rezydenci Inka i Punio), domów tymczasowych brak, hotelik to kolejne koszty, więc wspólnie ustaliliśmy, że Pani Ewa weźmie bezdomniaka do siebie, a my wesprzemy ją w przygotowaniu psa do adopcji.
Wprowadzenie wiejskiego psa do miasta jest często trudne ze wzgl. na hałas, ruch uliczny, przytłaczającą ilość bodźców. Tymczasem Dyzio zachowuje się jakby zawsze tu mieszkał i zachwyca się mnogością zapachów. Nauka czystości w mieszkaniu zajęła temu bystrzakowi 3 dni!


Dyzio jest bardzo przyjacielskim i pogodnym psem. Już nie jedna osoba zwróciła na niego uwagę na spacerach mówiąc: „o rany, jaki fajny!”. Dyzio ma w sobie to trudne do opisania COŚ. Urzeka swoją radością i docenianiem małych rzeczy. Jeśli więc szukasz bezproblemowego towarzysza, który rozjaśni każdy ponury dzień- radzimy już ustawić
się w kolejce.

Powolutku szukamy domu dla tego uroczego psa, który dzięki Pani Ewie zyskał szansę na nowe życie

Tel. 668016157

Dodaj komentarz