Fafik

Fafik…

znalazł nowy dom!

 


Mały wesoły psiak porzucony przywiązany do śmietnika czeka na nową rodzinę od zaraz.

Fafik jest młodym psiakiem, którego ktoś jak starą zabawkę wyrzucił… prawie dosłownie, bo znaleziono go przywiązanego do śmietnika.

W domu jest bardzo spokojny, dużo śpi. Jeżeli zostaje sam trochę piszczy, czasami szczeka, ale przestaje i grzecznie czeka, nie niszczy. Zachowuje czystość – sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacer.

Fafik jest najszczęśliwszy na spacerze. Bardzo się cieszy na widok smyczy, skacze radośnie. Na smyczy nie ciągnie.

U weterynarza nie przejawia żadnej agresji: daje się podnieść bez problemu na stół, jest grzeczny, nie próbuje ugryźć, nie warczy.

W stosunku do innych zwierząt:

Fafik nie powinien mieszkać z kotami, bo ma tendencję do gonienia uciekających zwierząt. Z suką najprawdopodobniej dogadałby się. Na samce warczy, ale nie jest agresywny, raczej zadziorny.

Ze względu na temperament niewskazany dom z dziećmi, ale mieszkał w domu tymczasowych ze starszą osobą i był niekłopotliwym psem, przywiązanym do człowieka. Właściciel powinien umieć wyznaczyć mu granice,bo mimo niewielkiej wielkości, piesek jest energiczny i pewny siebie. Wystarczy łagodna stanowczość, bo Fafik najprawdopodobniej był bity i boi się gwałtownych reakcji.

Może mieszkać zarówno w domu z ogródkiem jak i w mieszkaniu.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

607 199 661

[email protected]

 

 

 

Dodaj komentarz