Kotki znalazły domy

Kotki

Dwie kotki z podwarszawskiej Falenicy znalazły domy…

 

 

 

22 kwietnia 2010

Magia królująca w nowym domu.

Z dnia na dzień coraz bardziej ujawnia swój wspaniały charakter. Robi się coraz śmielsza i coraz bardziej przylepna.

No i jest piękna!

magia


 

Kotki do adopcji

 

W podwarszawskiej Falenicy mieszkają dwie kotki, którym już od dłuższego czasu szukamy domu (udało nam się umieścić kociaki jednej z nich w fantastycznym domu tymczasowym i po „wyprowadzeniu na prostą” szybko znalazły swój dom docelowy). Teraz czas na kotki…

Są prawdopodobnie spokrewnione ze sobą . Trudno nam precyzyjnie określić ich wiek, wyglądają na kotki w kwiecie wieku czyli dość młode ale dojrzałe. Są wysterylizowane, dobrze odżywione i wglądają na zdrowe.

Gdyby ktoś chciał adoptować którąś z nich zabezpieczymy wstępną opiekę weterynaryjną (przegląd, szczepienia, odrobaczenie). Pomożemy w transporcie…

 

Mama kociaków jest śliczną i uroczą kotką. Niezwykle kontaktowa, garnie się do każdego, nawet obcych osób. Wystarczyło „zakiciać” a przybiega i próbuje wchodzić na kolana. Jak dla mnie jest cudna: towarzyska i elegancko umaszczona!

 

 

 

 

 

Nieco bardziej zdystansowana i jak to mówi koleżanka, która je dokarmia ma swój charakter. Widać było, że ma ochotę podejść i do koleżanki którą znają przyszła ale chyba bała się aparatu bo do nas trzymała dystans.

 

 

 

 

 

Kocurek jest ok. 7 miesięcznym młodym kociakiem. Niestety boi się ludzi i mimo, że wykazuje zainteresowanie, nie podchodzi. W jego przypadku wskazany byłby dom, który ma doświadczenie z tego typu przypadkami i okaże dużo serca i cierpliwości Morusowi. To młody kot i jest duża szansa że w odpowiednich warunkach będzie fajnym kompanem osoby której zaufa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz