Labradorka Lili w ognisku Marymont

Nasza Fundacja systematycznie odwiedza dzieci w Ognisku Marymont. Zwykle jeżdżą tam nasze wolontriuszki Ania i Agnieszka, a towarzyszy im urocza suczka Bianka. Kwietniowe spotkanie obfitowało w wiosenne akcenty, jako że wiosna za oknem, a dzieci dzięki liczeniu pisanek, bazie, pąków na drzewach przypominały sobie dodawanie i odejmowanie. W nagrodę mogły wykonywać sztuczki z Bianką, a największym zainteresowaniem cieszył się slalom pomiędzy nogami.

Dziś dzieci w Ognisku Marymont miały okazję poznać labradorkę Lili i jej Panią – Sylwię. Lili od pierwszej chwili zaciekawiła dzieci i ujęła je swoją ogromną chęcią na głaskanie i podawanie łapy. Oczywiście wcześniej dzieci pytały Sylwię, w jakie miejsca Lili lubi być głaskana. Potem dzieci porównywały Lili z Bianką i wskazywały różnice pomiędzy nimi. Szukały też różnic pomiędzy oglądanymi obrazkami.

Przed nami ostatnie czerwcowe spotkanie i podsumowanie mijającego roku szkolnego. Mam nadzieję, że Sylwia i Lili po wakacjach dołączą do zespołu odwiedzającego Ognisko Marymont.

Dodaj komentarz