Podsumowanie 2019 roku

Dopiero żegnaliśmy 2019 rok a tu już kończy się pierwszy miesiąc 2020.Czas więc na podsumowania. Co ciekawego działo się w naszej Fundacji w 2019?
Przede wszystkim upłynął nam pod hasłem 10 urodzin ! Tak, tak. Działamy już 10 lat i ani trochę się nam to nie znudziło. Z tej okazji raczyłyśmy Was podsumowaniami z naszej działalności i organizowałyśmy konkursy. Finałem było listopadowe spotkanie z wolontariuszami i sympatykami Fundacji. Ale nie spoczęłyśmy na laurach.
Przez cały 2019 rok prowadziłyśmy Sterylkowe Koło Ratunkowe i szukałyśmy domów dla bezdomnych zwierząt.
No i oczywiście angażowałyśmy się w działania edukacyjne, m.in. w:
– Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym Księży Orionistów
– Świetlicy środowiskowej i w Internacie przy ulicy Paska 10
– przedszkolu nr 366 w Warszawie
– odwiedziłyśmy także rezydentów DPS Chemik.
Wzięłyśmy udział w Festynie zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 w Węgrowie oraz w Sadownem. Nie mogło nas także zabraknąć na Festynie z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Nadleśnictwo Drewnica.
A w działaniach wspierali nas:
– Pani Agnieszka Manowska z dzieciakami ze szkoły nr 336 w Warszawie
– Pani Izabela Wróblewska wraz z dziećmi z przedszkola nr 366 w Warszawie
– Panie: Beata Karkusz i Anna Zakrzewska wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu „Jeden Drugiemu” działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu
– Pani Danuta Chylińska wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Węgrowie

Mamy nadzieję, że ten nasz skromny wkład w poprawę losu zwierząt, czy to przez edukację czy też bezpośrednią pomoc czworonogom, przyniesie widoczne zmiany. Dziękujemy, że wspieracie nas w tym dziele i prosimy o pamięć przy przekazywaniu 1% – KRS 0000344879. To dla nas być albo nie być.

Dodaj komentarz