Rudek

Jest nam niezmiernie miło, że mamy takich fanów. Pani Justyna właśnie napisała do nas, iż chętnie wysłałaby, wzorem ubiegłorocznych akcji, jakiś świąteczny smakołyk dla RUDKA.
Przypomnimy tylko krótko ( bo są wśród nas i nowi fani zapewne), że Ruduś to jedna z najbardziej zapadających w pamięc adopcji. Psiak ten w wyniku pogryzienia, a potem odmrożenia, stracił 2 tylne łapki. Długo szukał domu, acz to przecież duże wyzwanie zdecydować się na opiekę nad takim cudakiem. Znalazł WSPANIAŁY dom pełen miłości , lecz niestety jego pani to skromna emerytka i żyją oszczędnie. Dlatego na Święta organizowaliśmy im wspólnie z Wami smakołykowe paczuszki.

Oto świeża relacja z Domu Rudka i jego towarzyszki Szpilki:
„U nas czasem dobrze, czasem źle. Ze Szpileczka jest coraz gorzej. Cierpi na demencję (ma około 14 lat). Rudolf ? ? to Rudolf. ? Zakupiłam mu wreszcie kaganiec bo przecież czyścil wszystkie trawniki na osiedlu. Z Rudziem tak jak Pani sama dobrze wie trzeba uważać. On na razie trzyma odpowiednią wagę i dalej biega jak szalony. Ale tak go rozpiescilam, że aż sama jestem w szoku. ? ? Śpi na poduszce, przykryty kołdrą. Grzebie nochem w torbie jak przyjdę z zakupów. Z jednej strony pyskaty wojownik jak się patrzy. A z drugiej strony tak uwielbia jak się ktoś nad nim lituje i użala. ? Taki się wtedy malutki, biedny pieseczek z niego robi.

Jeżeli chodzi o jakieś rzeczy dla piesow to za przekąski bardzo dziękujemy, bo jedyne tolerowane są takie paski wołowe, które są tylko w Rossmannie. Próbowałam z innymi, ale to była klęska, bo nie zdążalam sprzątać po Szpilce. Na pewno potrzebuję podkładów 90 x 60, bo Szpilka siusia w domu wszędzie gdzie się da. Jedyna tolerowana karma to są saszetki Rafi (jagnięcina, indyk, dziczyzna i wołowina)”.

Jeśli jest wśród Was ktoś, kto chciałby wspomóc tę rodzinę podkładami lub wymienioną karmą –
przekazemy adres do wysyłki na priv. Można tez pisać do nas na: [email protected]com
Wszystkim bardzo dziękujemy w imieniu RUDKOWEJ Rodziny .

Dodaj komentarz