DOM STAŁY czy TYMCZASOWY na wagę złota!

Urodziły się w gospodarstwie na mazowieckiej wsi. Do gospodarzy przybłąkała się suka, która oszczeniła się w stodole – 7 suczek. Wiadomo było, że jeżeli tam zostaną, to za rok pojawią się nowe, szukające domów szczeniaki….I to w dużych ilościach…
Suczki trafiły pod naszą opiekę w złym stanie : niedożywione, zarobaczone i jak się okazało chore. Wszystkie trafiły pod specjalistyczną opiekę, spędziły prawie tydzień w szpitalu. Teraz są już zdrowe i mogą ruszać w podróż do nowych domów.
To miot z tych  ” dla każdego coś miłego” – różnią się między sobą kolorem, budową, długością sierścią. Jasne są bardziej towarzyskie i energiczne. Wszystkie wesołe i temperamentne.
W przyszłości będą średnie , prawdopodobnie w przedziale 15 – 23 kg….ale to czas pokaże, bo tata nieznany, a mama wagowo gdzieś po środku.

Jeżeli ktoś nie może dać im domu na stałe, a chciałby dać chociaż jednej suczce  szansę na socjalizację i poznawanie świata- to również Dom Tymczasowy będzie wielką pomocą dla nas. Nie planowałyśmy brać całego miotu, był DT dla 3, ale się wycofał.
Teraz priorytetem jest dla nas zapewnienie szczeniakom domowych warunków, żeby mogły dorastać w dobrym otoczeniu i nadrabiać to, co je ominęło na początku życia. Jeżeli miałby to być dom tymczasowy -to z naszej strony deklarujemy pokrycie kosztów karmy i opieki weterynaryjnej.

Poszukajmy wspólnie domu suńkom. Są radosne i proludzkie, zaczynają rozrabiać i tryskają już energią. Mają około 4 miesięcy i docelowo będą średnimi psami.
Tel. 668016157 (przebywają w Dog Inn hotel dla psów pod Warszawą)

Dodaj komentarz