Husky

Hala

Hala została adoptowana i mamy już pierwsze (bardzo dobre!) wieści z jej domu…

 

 

 

Witam,
suńka czuje się rewelacyjnie, w sobotę byłam u rodziców… Śpi na materacu z dziecinnego łóżka u taty pod biurkiem 🙂 Zaprzyjaźniła się z kotem Prezesem, z którym dzieli michę i posłanie. Była też kontrolnie u weterynarza – bardzo grzeczna i spokojna. Na razie nie wychodzi poza teren, żeby się zaaklimatyzowała, ale ma już szytą na wymiar uprząż do biegania z rowerem.
Bardzo się cieszymy, że znalazła u nas dom 🙂

 


 

05 listopada 2011

 

Suka dostała wdzięczne imię Hala.
Trafiła do domu tymczasowego. Okazało się, że z mieszkającymi tam psami dogaduje się dobrze (zarówno z psami, jaki i sukami). Jest grzeczna i nie sprawia kłopotów…

Wkrótce sterylizacja i szukamy dla niej domu znającego specyfikę i wymagania rasy.

 


 

20 września 2011

Poszukujemy dotychczasowego opiekuna, lub nowego domu dla tej uroczej suczki w typie husky.
Suczka została znaleziona na początku sierpnia w okolicach Makowa Mazowieckiego. Obecnie przebywa w Warszawie.

Ma ok. 4-5 lat. Nie ma tatuażu i nie jest zaczipowana.

Nic nie świadczy o tym żeby była źle traktowana, prawdopodobnie się komuś zgubiła. Jest bardzo ufna i przyjacielska, lubi dzieci. Nie broni miski, pozwala sobie odebrać wszystko z pyska, uwielbia jeździć samochodem, pięknie chodzi na smyczy. Nie jest bardzo energiczna jak na psa w tym typie, więc nadaje się również do mieszkania w bloku.

Bardzo dobrze dogaduje się z psami – samcami, z sukami gorzej. Wymaga uwgi w kontaktach z kotmi, ale je toleruje. Poluje na ptaki, więc bezpieczniejszy byłby dom bez małych zwierząt.

Kontakt w sprawie psa: 664-704-786.

 

Dodaj komentarz