Maluchy Figi

„Maluchy” FIGI

Wieści od dzieci Figi – Twista i Swinga…

 

 

 


grudzień 2012

SWING:

„Z najlepszymi życzeniami na ten Nowy Rok!
Aby okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego i więcej Maluchów znalazło dom! Bez trosk, prosto z kąpieli życzenia śle również Swing, który jak widać nawet w wannie bawi się świetnie!
Pozdrawiamy z Poznania!”


grudzień 2012

TWIST

Wyadoptowany przez nas Twist rozpoczął edukację w psim przedszkolu 🙂


grudzień 2012

SWING:

„Za nami pierwsza kąpiel – jak widać nie było tak źle 🙂

Mały ma się dobrze, ładnie je, nauczył się chodzić w szelkach na długie spacery. Jak śpi? Byle najwygodniej 🙂 łóżko, poduszki, kolana – wszędzie dobrze 🙂 Ciszymy się, że przywykł już do nowego mieszkania. Chyba nas lubi :)”

Dziękujemy za pozdrowienia 🙂 To dla nas zawsze miła niespodzianka.


grudzień 2012

Twist w nowy domu 🙂

 


7 listopada 2012

Szczeniaki Twist i Swing zostały adoptowane. Swing zamieszkał w Poznaniu, a Twist w Warszawie. Na zdjęciach Swing w nowym domu 🙂

 


9 października 2012

Paso i Czardasz zostały już adoptowane (dziękujemy dziewczynom z hoteliku ALTO za opiekę nad nimi), a na małą Czaczę czeka już nowy dom.

 


2 października 2012

Około miesiąca temu pod naszą opiekę trafiła psia rodzina. Scenariusz jak setki innych. Gdzieś pod Radomiem na działkach oszczeniła się suka. Ludzie, którzy ją dokarmiali szukali jej miejsca, gdzie mogliby ją bezpiecznie umieścić. Po jakimś czasie trafili do nas. W ten sposób Figa znalazła się u nas z dwutygodniowymi szczeniakami.

Maluchy od początku dobrze odkarmione, ruchliwe i ogromnie radosne szybko rosły. Są zdrowe, odrobaczone i lada dzień będą gotowe do podróży do nowych domów. Do adopcji są cztery śliczne pieski: PASO, CZARDASZ, TWIST, SWING i urocza suczka CZACZA.

Nie wiadomo jak wyglądał ich ojciec, ale na razie wydaje się, że wyrosną z nich raczej nieduże (prawdopodobnie do połowy łydki) psiaki, nieco „niżej zawieszone”.

Na swój dom czeka także ich mama – FIGA, bardzo miła i przyjacielska mała suczka.

Szukamy dla całej rodziny odpowiedzialnych domów, które zapewnią im bezpieczne schronienie do końca psiego życia.

Szczeniaki są dobrze zsocjalizowane – wychowują się w domu z innymi psami i kotami, mają kontakt z dziećmi.

Dodaj komentarz