Psia rodzina

Psia rodzina – Żabcia, Korek i Karat

Pozdrowienia od wyadoptowanej Żabci:

„Przesyłamy gorące życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku, a przede wszystkim jak najmniej bezdomnych czworonogów w 2013 r. 🙂 a te co już są, żeby jak najszybciej znalazły swoje miejsce na ziemi i w sercu kochających ludzi.”

 

 


Październik 2011

Aktualne zdjęcia Żabci


 

Grudzień 2010

Nowa psia rodzina pod naszą opieką

Tym razem trafiły do nas mała Żabcia i jej dwóch podrośniętych już nieco synów, którzy od samego początku swojego psiego życia nie miały za dużo szczęścia…

Najpierw ich szczęściem było to, że nie urodziły się jako suczki – suczki z miotu utopiono. Oczywiście nie oznaczało to, że ktoś chciał im dać dom… Po kilku miesiącach koczowania w gospodarstwie, w którym się urodziły i nieudanej próbie pozbycia się całej rodziny poprzez wywiezienie ich do lasu (wróciły) znalazła się osoba, która nie pozostała obojętna na ich los przed zimą.

Rodzeństwo, ok. 7 miesięcy, docelowo średnie, mniej więcej do kolan:

Korek – wyjątkowej urody, bardzo wesoły, kontaktowy młodzik. Lubi się bawić i byłby dobrym towarzyszem aktywnej osoby.

 

Karat – piękny, czarny brat Korka. Na początku nieco bardziej zdystansowany, ale bardzo lubi towarzystwo ludzi i gdy okazuje mu się zainteresowanie pcha się na kolana.

 

Matka – ok. 2-3 lata, mała ok. 7 kg.

Żabcia – nieduża, na nieco krótszych łapach. Potrzebuje odpowiedzialnego, spokojnego domu by móc zaufać i się otworzyć.

 

Wszystkie zachowują czystość. Na pewno wymagają jeszcze ogłady pod względem psiego dobrego wychowania, ale zwłaszcza szczeniaki sprawiają wrażenie psów, które dla swojego człowieka zrobią wszystko – z nauką nie powinno być problemu.

Mają też kontakt z innymi psami; nie są pod tym względem problematyczne.

 

Szukamy dla nich odpowiedzialnego domu.

 

Psy obecnie znajdują się w hotelu dla zwierząt pod opieką Fundacji JAK PIES Z KOTEM.

 

Dodaj komentarz